Wat is er leuker dan kinderen die lekker bezig zijn met Taarten of Chocolade. Je kunt bij ons een Kinderworkshop reserveren Dinsdag tot en met Vrijdagmiddag. Kijk snel voor meer bijzonderheden hieronder.

Kinderfeestjes of Kinderworkshop Taarten.

Wat gaan ze doen?

 

We beginnen met een glaasje limonade en een korte uitleg om alles goed uit te leggen. De taartjes (15 cm rond, geschikt voor 4-5 personen) worden van tevoren gebakken, zodat we direct aan de slag kunnen.

Samen met de kinderen gaan we vervolgens:

  • De taart doorsnijden
  • Vullen met botercrème en frambozenjam
  • De taart stapelen en monteren
  • De taart afsmeren met botercrème

(Optioneel: een pauze voor cadeautjes of andere activiteiten)

  • Fondant kleuren
  • Fondant uitrollen
  • De taart bekleden
  • De taart versieren en decoreren

Een creatieve en smakelijke activiteit waar ieder kind plezier aan beleeft!

 

goed om te weten

 

Voor kinderfeestjes werken wij uitsluitend met vegetarische grondstoffen en notenvrije ingrediënten.

Allergenen: tarwegluten, koemelk, kippenei.

Helaas kunnen de taarten voor de kinderfeestjes niet glutenvrij worden gemaakt, maar op verzoek kunnen we wel werken met alternatieven zonder koemelk.

De activiteit duurt ongeveer 2,5 uur (het kan eventueel iets uitlopen).

Na afloop gaat ieder kind natuurlijk met zijn of haar eigen taartje naar huis!

Tip: handig is het om lang haar in een staart te dragen of op te steken.

 

Extra Informatie:

 

Prijzen:

Onze kinderfeestjes zijn te boeken vanaf 6 kinderen voor slechts € 190. Voor elk extra kind rekenen we € 16,50.

Wil je een kinderfeestje "Taarten" boeken of meer informatie ontvangen? Gebruik dan het formulier onderaan deze pagina.

Kinderfeestjes kunnen georganiseerd worden van dinsdag tot en met vrijdagmiddag. Helaas is het niet mogelijk om feestjes in het weekend te plannen. De begintijd kun je zelf bepalen. Natuurlijk krijgen ze tijdens of na het feestje een zakje Chips.

Wil je het feestje uitbreiden met een lekker hapje vooraf? Kies uit pannenkoeken, broodjes worst of tosti's voor € 7,95 per persoon.

 

Is de groep kinderen wat groter? Geen probleem! We kunnen ook een buiten locatie voor jullie regelen.

Wil je liever thuisblijven met de kinderen of heb je zelf al een locatie in gedachten? Dat kan natuurlijk ook! Laat het ons weten bij je aanvraag, en we denken graag met je mee.

 

Kinderfeestje Chocoladeletters

Wat gaan de kinderen doen?

Bij binnenkomst schenken we iets te drinken in om iedereen meteen op zijn gemak te stellen, waarna we enige uitleg geven over wat we precies gaan doen tijdens deze leuke en creatieve activiteit. De kinderen gaan zelf een Letter ontwerpen en tekenen, terwijl wij achter in het zicht alvast beginnen met het voorbereiden van de Chocolade, zodat alles vlekkeloos verloopt. Vervolgens krijgen de kinderen een spuitzak met hun keuze uit witte, melk- of pure Chocolade, en kunnen ze beginnen met het opspuiten van hun eigen unieke letter. Uiteraard doen wij dit proces ook even voor, zodat het helemaal duidelijk is hoe het werkt. Hierna kunnen ze naar hartelust decoreren.

Goed om te weten

 

Omdat we tijdens het feestje met chocolade werken, raden we aan om geen nieuwe of kwetsbare kleding te dragen. Het kinderfeestje duurt ongeveer 90 minuten en is een creatieve en smakelijke ervaring!

De allergenen in onze chocolade zijn als volgt:

  • Puur: bevat soja
  • Melk: bevat soja en koemelk
  • Wit: bevat soja en koemelk

De gebruikte grondstoffen zijn volledig geschikt voor vegetariërs.

Iedere deelnemer gaat naar huis met een zelfgemaakte, unieke chocoladeletter in een mooi doosje.

Tip: Heb je lang haar? Dan is het handig om dit in een staart te dragen of op te steken.

 

Extra informatie:

 

Onze Chocoladeletter-workshops zijn beschikbaar tijdens de laatste vier maanden van het jaar, op doordeweekse ochtenden en middagen. De begintijd? Die bepaal je in overleg zelf!

De feestjes zijn geschikt voor groepen vanaf 6 personen en kosten € 145. Wil je extra kinderen meenemen? Dat kan, voor slechts € 19 per kind.

Maak het feestje compleet met een heerlijke snack vooraf! Kies uit pannenkoeken, broodjes worst of tosti's voor slechts € 7,95 per persoon.

 

Is de groep kinderen wat groter? Geen probleem! We kunnen ook een buiten locatie voor jullie regelen.

Wil je liever thuisblijven met de kinderen of heb je zelf al een locatie in gedachten? Dat kan natuurlijk ook! Laat het ons weten bij je aanvraag, en we denken graag met je mee.

Aanvraag voor reservering kinderfeestje:






Voor dat u het formulier instuurt willen wij u verzoeken van het onderstaande kennis te nemen.

Wij wijzen u er op dat een aanvraag geheel vrijblijvend is. Wij nemen contact op via: Mail, Whatsapp of telefonisch om de aanvraag te bevestigen of een andere datum/tijdstip te kiezen. Indien u dan akkoord ben krijgt u van ons een factuur voor een aanbetalings bedrag van 50%. Als deze voldaan is is uw boeking definitief. Het restant kunt u ter plaatse per pin of contant betalen.

Mocht u de reservering willen cancelen, dan kan dit tot 30 dagen voor de geplande datum. Daarna brengen wij kosten in rekening. t.w.:

van 20 tot 30 dagen voor de afspraakdatum 10% van de aanbetaling

van 10 tot 20 dagen voor de afspraakdatum 20% van de aanbetaling

van 5 tot 10 dagen voor de afspraak datum 35 % van de aanbetaling

0 tot 5 dagen gehele aanbetaling.

Wilt u wijzigen naar meer kinderen kan dit tot 2 dagen vooraf. Kan er onverhoopts 1 of meerdere kinderen niet, is het handig om voor een plaats vervanger te zorgen, wij kunnen dit namelijk niet meer verekenen.